Close

Jak vám mohu pomoci

Zvažujete nově vymalovat, nebo něco opravit? Zamýšlíte rekonstrukci bytu či domu a potřebujete udělat nové zdi a následně pak vyštukovat? Případně zateplit strop i podlahu a pak položit dlažbu? Nebo obložit kuchyň, koupelnu či záchod? A co pokládka kobercelina, plovoucí podlahy? Či smontovat nový nábytek, nebo ten starý demontovat? Ať je to cokoliv, využijte kontaktů na stránce a ozvěte se!

S radostí vám pomohu, stačí zavolat.
„720 305 303“

Opravy

Nesvítí vám světlo, nesplachuje toaleta, kape z kohoutku, stěny praskají a podlaha vrže? Od malých oprav až po ty větší zajistím a vyřeším!

Rekonstrukce

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu či domu a potřebujete nově vystěrkovat, vyštukovat, udělat novou podlahu, podhled apod.? A co obložit koupelnu, kuchyň, nebo za krbem? Pokud nemáte zkušenosti, nebo chybí kontakt na pracovníka…volejte!

Malování

S vymalováním místnosti se pojí nové začátky. Prostor se prozáří, očistí ode všeho předešlého, starého a my tak můžeme opět vnímat radostnou náladu a pocit svěžesti, čistoty. Proto mám tuto práci ze všeho nejraději.

Realizace

Chcete si otevřít nové prostory pro své podnikání, nebo se přesouváte do jiných? Je velmi důležité, aby prostory ladily s vámi, abyste se tam cítili dobře a podpořily směr vašeho podnikání. Pokud nevíte jak na to, rád vám pomohu.

Úklid

Máte rádi čisto a všude uklizeno, ale pro svůj náročný program nestíháte? Nebo jste již v postarším věku, chybí vám síly a nemáte se na koho obrátit? Přijedu, uklidím a dám vše do pořádku!

Údržba

Každá domácnost, či zařízení potřebuji své kontroly a údržbu. Stejně jako jeho blízké okolí. Chceme-li, aby nám co nejdéle vydržely, je nutná prevence a pravidelnost. Kape z kohoutku? Podlaha vrže nebo plot ztrácí na svém nádechu? Vše jde opravit, vyměnit.