fbpx
Close

Proměnte svá přání v realitu

Vítejte na místě, kde se sny, přání a všechny potřeby mění v realitu a kde slovo „nejde“ neexistuje. Každý člověk touží mít svůj domov co nejhečí. Na každém detailu záleží. A proto jsem tady já, abych vám s tím vším pomohl. Pokud plánujete zařídit si nově svůj domov, nebo chcete provést jakoukoliv rekonstrukci, pak je třeba mít vizi a schopné ruce, které to provedou.

Zajímá vás co dělám a co vše zvládnu?
Rekonstrukce

Kompletní řemeslné služby od vyzdívání, omítky, štuky, malování, pokládka podlah, rekonstrukce jádra, obklady a dlažby, montáž zárubní a obložek, skrátka vše, co je třeba pro nový byt či dům.

Podlahové krytiny

Nová podlaha v domě vždy zvýrazní celý prostor a proto je tak důležité vybírat správně a ještě víc pak celý proces provést. Neváhejte a obraťte se na mě s pokládkou jak vinylu, koberce, laminátové podlahy, pvc i dlažbou.

Malování

Plánujete vymalovat své prostory a nemáte dobré zkušenosti s malíři? Není malování jako malování. Pokud nechcete mít s přípravou ani s úklidem po malování nic společného, pak to přenechte profesionálovi. Přijedu, zaměřím, vybereme barvu, zakryji, olepím a jde se na to.

Obklady a dlažby

Mezi další a oblíbené služby patří realizace obkladů koupelen, toalet, kuchyní, stejně jako pokládka dlažby dle potřeb zákazníka. Ke každé zakázce přistupuji zcela individuálně a cenovou nabídku stanovuji po společné prohlídce daných prostorů.

Montáže

Mezi další služby, které spadají do mého reperotáru patří také montáže nábytků, sprchových stěn, zárubní a obložek. Zvládnu také kuchyňské linky apod. Případně vyměnit umyvadlo, kohoutek, sprchu, vanu.

Opravy

Hledáte i služby hodinového manžela? Zde spadají opravy typu výměna světel, zásuvek a vypínačů, tmelení a silikonování, výměna prasklého obkladu a dlažby, vrtání a montáž poliček, obrazů a všech drobných činností. Taky pro vás nabízím.

Dělá mi radost, dělat druhým radost :)