fbpx
Close

Jak vám mohu pomoci

Služby mnou poskytované jsem nově pro lepší orientaci sepsal do ucelených bloků, ve kterých si můžete najít přesně to, co potřebujete a s čím vám mohu pomoci, na co se zaměřuji. Věřím, že si vyberete a nakonec se i společně domluvíme na realizaci.
Malování

Mezi mnou preferované činnosti, které nabízím, patří především výmalba interiérů, případně realizace luxusních dekorativních maleb a omítek. Do těchto činností aktuálně investuji největší podíl svého času a sil. Na celém procesu si dávám velmi záležet, proto si zakládám na důkladném krytí, přesném postupu a na závěr i úklidu.

Rekonstrukce

Do těchto činností spadá především realizace nových omítek, štukování, zateplení stropů a podlah, samonivelační lité podlahy, zdění příček, obezdění geberitů apod.

Obklady a dlažby

Mezi další a oblíbené služby patří realizace obkladů koupelen, toalet, kuchyní, stejně jako pokládka dlažby dle potřeb zákazníka. Ke každé zakázce přistupuji zcela individuálně a cenovou nabídku stanovuji po společné prohlídce daných prostorů.

Montáž nábytku

Mezi doplňkové služby patří také montáže nábytků od různých výrobců a dodavatelů. Pro lepší a rychlejší realizaci preferuji náhled do montážních plánů. Vyhneme se tak zbytečného průtahu a práce jde mnohem lépe od ruky.

Opravy

Kvůli časovému vytížení „služby hodinového manžela“ poskytuji zcela výjimečně. Zde spadají opravy typu výměna světel, zásuvek a vypínačů, tmelení a silikonování, výměna prasklého obkladu a dlažby, vrtání a montáž poliček, obrazů a všech drobných činností.